تابحال برای شما سوال پیش امده چرا وردپرس اینهمه مورد حمله قرار میگیرد؟ آیا اشکال از وردپرس است؟ یا از ما کاربران تازه کار و تازه وارد؟

بله اشکال از کار ماست. متاسفانه مواردی هستند که به سادگی می توانند امنیت سایت های وردپرسی را تامین کنند، اما ما با درنظر نگرفتن انها سایت خود را ناامن و راه را برای هکرها باز می کنیم.
می دانید یکسری مسایل ساده مثل:
  • رمز و نام کاربری ساده (admin, 123456)
  • عدم بروزرسانی وردپرس و افزونه ها
  • عدم استفاده از ssl
  • نمایش پیام خطا به صورت کامل
  • تعریف نکردن سطح دسترسی برای کاربران
همه اینها و بسیاری مسائل دیگر باعث می شود یک فرصت ناب برای نفوذگران و خرابکران پیدا شود. چک لیست امنیت وردپرس را می توانید از اینجا بخوانید و خواهشمندیم همه نکات پایه را رعایت کنید و از افزونه های امنیتی رایگان و غیر رایگان استفاده کنید.
هک شدن سایت وردپرس و راه جلوگیری از آن
یک مساله دیگر این هست که هکرها اصلا چطور راه نفوذ را پیدا می کنند؟ بهترین افزونه های امنیتی کدام اند؟ 
برای داشتن یک وبسایت قدرتمند و حرفه ای می بایست امنیت آن را به خوبی تأمین کرد تا در مقابل حملات هکرها و … در امان بماند. بعد از رمزگذاری قوی و استفاده از نرم افزار های بروز شده، به فکر کمک گرفتن از افزونه های امنیتی وردپرس باشید تا با پیگیری و گرفتن گزارشات آن همه آمار ورودی وبسایت را کنترل و در صورت ضرورت اقدامات مورد نیاز را انجام داد. استفاده از هاست ایمن و بکارگیری SSL، تعریف سطح دسترسی  کاربران و احراز هویت دو عاملی نیز می تواند بسیار کمک کننده باشد. برای پیداکردن بهترین افزونه امنیتی و یافتن پاسخ سوالات بالا به مقاله امنیت در وردپرس ترنجی ها مراجعه کنید.
0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

[mc4wp_form id="517"]

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)